اطلاعات بیشتر

درباره ما

تاریخچه ما

از سال 1389 تا کنون با بیش از 30 محصول در طعم ومزه متفاوت

شرکت ثمین شکلات بصورت سهامی خاص در سال 1389 به لطف خداوند متعال با انگیزه تولید انواع کیک و کلوچه با نام تجاری مهیار تاسیس گردیده است. در مدت زمان فعالیت خود در زمره شرکت های برتر صنعت کیک و کلوچه کشور شناخته می شود. ساختار و اهداف مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند در توسعه شرکت و تعالی محصولات خود ایفای نقش نماید و با اتکاء به دانش تکنولوژی روز، تجربه مهندسین و نیروی انسانی متخصصین خود در راستای تحقق اهداف و توسعه گام بردارد و محصولات خود را در بازارهای داخلی و کشورهای همجوار عرضه نماید. 

 

اهداف شرکت

این شرکت در حال حاضر با بیش از  200 نفر اشتغال زایی بصورت مستقیم و غیرمستقیم بعنوان یک شرکت خصوصی مشغول به فعالیت می باشد. روند حرکتی این شرکت بر مبنای رویکرد مدیریتی صحیح بنا شده است و عزم و اراده مسئولین این شرکت همواره در جهت توسعه و اشتغال زایی بوده و هدف از کارآفرینی بطور مستقیم و غیرمستقیم مهمترین عامل بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است.

خوشمزه و مقوی

سیاست غذایی ما

ارزش اصلی ما

مهیار با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود و  با استفاده از به روزترین ماشین آلات مکانیزه و نیروی متخصص و با شناخت کامل ذائقه ایرانی همواره سعی در تولید محصولات متنوع سالم و با کیفیت را دارد.

مدیران

معرفی مدیران

شغل ها

فرصت های شغلی

جهت استخدام و مشاهده فرصت های شغلی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قاسم پور

مدیرعامل

قاسم پور

مدیر بازرگانی

آقای

مدیر کارخانه

آقای..

مدیر بازرگانی و فروش

دیدگاهتان را برای ما بفرستید

تماس با ما

آدرس کارخانه: آذربایجان شرقی کیلومتر 40 اتوبان تبریز شبستر ….

با ما تماس بگیرید : 42452891-041